Studio Confortable Hibiscus
Studio Confortable Hibiscus Le Lamentin, genesteld op afstand van 4 km van de Bellefontaine, biedt de mogelijkheid om verschillende toeristische attracties in de omgeving te ontdekken.
Het appartement is gelegen binnen 10 minuten met de auto van Chateau Aubery. Het centrum van Le Lamentin is binnen 20 minuten bereikbaar. Parcours Sante de Morne Cabri ligt 2 km verderop.
Dit appartement is uitgerust met een badkamer met handdoeken. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een douche.
Studio Confortable Hibiscus is voorzien van zelfvoorzienende faciliteiten, waaronder een keuken met een koffie/theezetapparaat en een koelkast.
- Luchthavens
- Fort De France Luchthaven5 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Kamervoorzieningen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Studio Confortable Hibiscus?
Gasten van Studio Confortable Hibiscus kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Bellefontaine, 4 km verder. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Parcours Sante de Morne Cabri (2 km) en Chateau Aubery (3 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Studio Confortable Hibiscus?
Het duurt 20 minuten lopen om van Studio Confortable Hibiscus naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Studio Confortable Hibiscus?
De prijs van het boeken van Studio Confortable Hibiscus is $51.